Polub Nas na FB

Niezależnie od tego jakie płyty elewacyjne znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań, w ofercie Lus-Bet znajdziesz dokładnie to czego szukasz. Swoje działania dostosowujemy ściśle do potrzeb klientów, tak aby każda osoba decydująca się na współpracę z nami była w pełni usatysfakcjonowana. Różnorodność płyt elewacyjnych dostępnych w ofercie sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Oferujemy płyty z betonu architektonicznego w różnych rozmiarach, odcieniach oraz fakturach.

Dużą popularnością cieszą się elementy o standardowych wymiarach 120x60x2cm oraz czterech odcieniach: białym, szarym, ciemnoszarym oraz antracytowym.

KOLORY

kolory

 

 

Ciekawym elementem naszej oferty są płyty betonowe – dekoracyjne, które odznaczają się wyjątkowymi walorami estetycznymi oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu wygląd płyt betonowych – dekoracyjnych przez długi czas pozostaje niezmieniony. Gwarantujemy, że nowoczesne metody produkcji stosowane przez Lus-But pozwalają na uzyskanie produktów zgodnych ze swoimi preferencjami. Bez względu na rodzaj budynku, w którym planujesz instalację płyt z betonu architektonicznego, możesz być pewien, że nasze rozwiązania sprawdzą się doskonale.

 

WYMIARY (cm)

rysunekok

 

 

WAGA

rysunekwaga

 

Poszukując sprawdzonego partnera wykonującego płyty elewacyjne, warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez Lus-Bet. Z powodzeniem obsługujemy zarówno całe powierzchnie budynków, jak i ich fragmenty, tworząc przykuwające wzrok detale. Nasze płyty betonowe – dekoracyjne cieszą się coraz większą popularnością. Zakres usług świadczonych przez Lus-Bet jest naprawdę szeroki. Wykonując płyty z betonu architektonicznego uwzględniamy wytyczne nakreślone przez naszych klientów. Cały czas szukamy nowych, innowacyjnych rozwiązań, tak aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów. Gwarantujemy, że produkowane przez nas płyty elewacyjne to wysokiej jakości elementy, które znajdą swoje zastosowanie podczas realizacji wielu przedsięwzięć.